AmoreMi toob välja tunnused, mis teevad partneri suhtes väärtuslikuks:

1. Ta teeb kompromisse, kasvõi väikestes asjades. Ta mõistab, et suhtes nii saadakse kui ka antakse, ja on nõus sulle andma seda, mida vajad. Ta tahab sind õnnelikuna näha, sest see annab lisa ka tema õnnetundele.

Foto: Unsplash

2. Ta toetab sind. Sa ei pea temapoolset toetust välja kauplema, sest see on nagunii olemas. Aga ta on ka valmis ütlema, kui su püüdlused on ebarealistlikud.

Foto: Unsplash

3. Ta innustab ka halvas olukorras head nägema. Sest tal on ka kombeks sel moel maailma vaadata.

Foto: Shutterstock

4. Ta julgeb sinuga eriarvamusel olla. Ta ei hakka oma mõtteid ja arvamusi selleks peitma või muutma, et sinuga ühel nõul olla. Selline iseseisvus mõjub pikas suhtes värskendavalt.

Foto: Shutterstock

5. Ta tolereerib su lähedasi. Ta mõistab, et nad on sulle tähtsad ega vingu nende pärast, kes talle vähem meeldivad.

Foto: Unsplash

6. Ta lepib su minevikuga. Ta hindab teie suhet selle põhjal, kuidas sa praegu käitud ja temasse suhtud, mitte selle põhjal, kellega sa koos olid ja mida tegid varem. Ta hoolib eelkõige sellest, kes sa oled siin ja praegu.

Foto: Unsplash

7. Ta muretseb sinu pärast. Sest ta hoolib.

Foto: Unsplash

8. Ta näitab oma hoolimist väikestel viisidel. Tõelisi tundeid ei näita eelkõige suured žestid, vaid pigem väikesed — näiteks hommikukohvi kõrvale jäetud tervitussildike, kui ta on enne sind välja läinud, lihtsalt kuulamine ja mitte targutamine, kui sul on raske, jne.

Foto: Unsplash

Kui soovid rohkem suhete teemal lugeda, sis vaata: Suhted.ee